Odkurzacz AUTOMATIC X7 BOOST - Odkurzacze do domu marki SEBO
tel. 603 690 653
e-mail: info@odkurzaczesebo.pl

Odkurzacz SEBO AUTOMATIC X7 BOOST


Dart 1
Odkurzacz SEBO AUTOMATIC X7 BOOST 12 Odkurzacz SEBO AUTOMATIC X7 BOOST 13 Odkurzacz SEBO AUTOMATIC X7 BOOST 14 Odkurzacz SEBO AUTOMATIC X7 BOOST 15 Odkurzacz SEBO AUTOMATIC X7 BOOST 11 Odkurzacz SEBO AUTOMATIC X7 BOOST 9 Odkurzacz SEBO AUTOMATIC X7 BOOST 10 Odkurzacz SEBO AUTOMATIC X7 BOOST 8 Odkurzacz SEBO AUTOMATIC X7 BOOST 1 Odkurzacz SEBO AUTOMATIC X7 BOOST 2 Odkurzacz SEBO AUTOMATIC X7 BOOST 3 Odkurzacz SEBO AUTOMATIC X7 BOOST 4 Odkurzacz SEBO AUTOMATIC X7 BOOST 5 Odkurzacz SEBO AUTOMATIC X7 BOOST 6 Odkurzacz SEBO AUTOMATIC X7 BOOST 7

Pionowy odkurzacz SEBO AUTOMATIC X7 BOOST jest najbardziej zaawansowanym technicznie odkurzaczem w ofercie firmy SEBO, a jednocześnie najprostszym w obsłudze i najbardziej wydajnym. Odkurzacz SEBO AUTOMATIC X7 BOOST został zaprojektowany z myślą o czyszczeniu najróżniejszych typów wykładzin podłogowych, dywanów, ale także podłóg twardych. Najdrobniejszy pyłek i drobinka nie mają szansy w starciu z tym wysoce efektywnym odkurzaczem.

Ten odkurzacz nie tylko się wspaniale prezentuje, ale przede wszystkim urzeka łatwością z jaką użytkownik może sprzątać każdy typ podłogi. Prawdziwie automatyczny system kontroli dba o to, aby urządzenie pracowało w najbardziej optymalnej pozycji adekwatnej do sprzątanej powierzchni. Praktycznie polega to na tym, że czujnik elektroniczny mierzy stale opór wałka obracającej się szczotki do podłogi, a następnie sygnalizuje konieczność regulacji wałka w górę lub w dół, co zapewnia optymalną wydajność zarówno na dywanach, jak i na twardych podłogach. Odkurzacz również ostrzega użytkownika w sytuacji kiedy dojdzie do zablokowania urządzenia, zużyje się szczotka lub dojdzie do zapełnienia worka na kurz, a gdy pojawiają się przeszkody, chroniąc silnik i paski przed uszkodzeniem, automatycznie wyłącza się.

Odkurzacz AUTOMATIC X7 BOOST posiada również rurę, wąż teleskopowy oraz zestaw dysz (do tapicerki, szczelinową oraz z miękkim włosiem) gotowe do natychmiastowego użycia w przypadku trudniej dostępnych powierzchni, pasek zębaty z dożywotnią gwarancją oraz przewód zasilający o długości 12 m.

W przypadku trudnych do usunięcia zabrudzeń użytkownik ma do dyspozycji przycisk BOOST zapewniający energooszczędne, głębsze czyszczenie. Głowica czyszcząca wyposażona jest w praktyczny reflektorek, który oświetla ciemne przestrzenie pod meblami, pod które odkurzacz SEBO AUTOMATIC X7 BOOST dostaje się z łatwością dzięki przegubowi uchylnemu łączącemu kolumnę odkurzacza z jego stopą. Oczywiście SEBO AUTOMATIC X7 BOOST jest wyposażony w system filtracji klasy S "Anti Allergy Hospital Grade S-Class Filtration" z 3-warstwowym workiem na kurz o pojemności 5,3l, co czyni go idealnym wyborem dla klientów cierpiących na alergie i astmę.

CECHY PRODUKTU I DANE TECHNICZNE

 • Moc silnika: 890 W
 • Poziom mocy akustycznej: 79 dB
 • 3-stopniowy system filtracji klasy S "Anti Allergy Hospital Grade S-Class Filtration"
 • 3-warstwowy worek Ultra Bag™ o pojemności 5,3 l
 • Elektroszczotka (szerokość robocza 31cm)
 • Automatyczna regulacja wysokości szczotki z czujnikiem
 • Wąż teleskopowy z zasięgiem do 2,6m
 • Długość przewodu: 12m (promień zasięgu odkurzania 13m)
 • Przycisk BOOST zwiększający wydajność pracy szczotki
 • Zintegrowane akcesoria (dysze: szczelinowa, do tapicerki oraz z miękkim włosiem)
 • Reflektorek LED
 • Waga: 7,4 kg
 • Kolor: biały lub czarny


Certyfikaty:

Certyfikaty

+48 603 690 653, info@odkurzaczesebo.pl

Odkurzacze SEBO, ul. J.U. Niemcewicza 7/9 lok. 139, 02-022 Warszawa

Produkty SEBO


Informacje


Odkurzacze SEBO


ODKURZACZE Sp. z o.o. to oficjalny i jedyny przedstawiciel marki SEBO na terenie Polski.

© 2018 Copyright by ODKURZACZE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Juliana Ursyna Niemcewicza 7/9 lokal 139, 02-022 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000732537.