Odkurzacz SEBO Airbelt D4 Control RD - Odkurzacze do domu
tel. 603 690 653
e-mail: info@odkurzaczesebo.pl

Odkurzacz SEBO Airbelt D4 Control RD


Dart 1
Odkurzacz SEBO Airbelt-D4-Control-RD 1 Odkurzacz SEBO Airbelt-D4-Control-RD 2 Odkurzacz SEBO Airbelt-D4-Control-RD 3 Odkurzacz SEBO Airbelt-D4-Control-RD 4 Odkurzacz SEBO Airbelt-D4-Control-RD 5 Odkurzacz SEBO Airbelt-D4-Control-RD 6 Odkurzacz SEBO Airbelt-D4-Control-RD 7 Odkurzacz SEBO Airbelt-D4-Control-RD 8 Odkurzacz SEBO Airbelt-D4-Control-RD 9 Odkurzacz SEBO Airbelt-D4-Control-RD 10 Odkurzacz SEBO Airbelt-D4-Control-RD 11 Odkurzacz SEBO Airbelt-D4-Control-RD 12 Odkurzacz SEBO Airbelt-D4-Control-RD 13 Odkurzacz SEBO Airbelt-D4-Control-RD 14 Odkurzacz SEBO Airbelt-D4-Control-RD 15

Czarny model odkurzacza SEBO AIRBELT D4 CONTROL RD wyposażony został w wiele dodatków, które ułatwiają i uprzyjemniają jego użytkownikom sprzątanie swoich domów. Kabel o długości 12m przekłada się na wyjątkowo duży promień działania o długości 15,5m, a niezwykle pojemny 6l worek na kurz nie musi być tak często wymieniany. Ogromna moc ssania została zapewniona dzięki zastosowaniu zoptymalizowanych dróg powietrznych oraz stożkowym rurom. Silnik osiągający moc 890 W, dzięki zastosowaniu płynnej regulacji potrafi także delikatnie obchodzić się z czyszczonymi powierzchniami, a fakt, że przełącznik regulacji mocy znajduje się na uchwycie czyni to niezwykle wygodnym.

W celu prawidłowej pielęgnacji podłóg twardych i miękkich standardowo model SEBO AIRBELT D4 CONTROL RD wyposażony jest w dyszę SEBO KOMBI oraz dyszę do podłóg twardych z miękkim włosiem. Odkurzanie na przemian podłóg twardych oraz miękkich z innowacyjną dyszą SEBO KOMBI jest bardzo łatwe, gdyż nie wymaga zmiany akcesoriów - wystarczy nacisnąć przełącznik na dyszy SEBO KOMBI, która dostosowuje się w ten sposób do rodzaju odkurzanego podłoża. Dodatkowo regulacja stopnia odchylenia dyszy 90° w pionie i 180° w poziomie oraz cztery miękkie kółka umożliwiają swobodne manewrowanie pomiędzy meblami oraz innymi przeszkodami.

Nowy, podświetlany wyświetlacz LED informuje użytkownika o sile ssania oraz o stopniu zapełnieniu worka. Podobnie jak inne modele, AIRBELT D4 CONTROL RD został wyposażony w opatentowany zderzak AIRBELT wykonany z nowoczesnych materiałów. Chroni on przed uszkodzeniem mebli i ścian. Ponadto zapewnia, że filtrowane powietrze jest delikatnie wydmuchiwane na całej jego powierzchni. Cztery gumowe kółka odkurzacza zamontowane na stalowych osiach zapewniają bezpieczeństwo oraz stabilność. To, co dodatkowo czyni ten model wyjątkowym, to fakt, że w razie takiej potrzeby, można ten odkurzacz rozbudować o nowe funkcje: polerkę SEBO DISCO oraz szczotkę elektryczną SEBO ET-1.

CECHY PRODUKTU I DANE TECHNICZNE

 • Moc silnika: 890 W
 • Poziom mocy akustycznej: 75 dB
 • Opatentowany zderzak AIRBELT (chroni meble i ściany przed uderzeniami, dodatkowy filtr)
 • 3-stopniowy system filtracji Anti Allergy Hospital Grade S-Class Filtration
 • 3-warstwowy worek Ultra Bag™ o poj. 6l
 • Płynna regulacja mocy ssania na uchwycie
 • Dysza podłogowa SEBO KOMBI
 • Dysza z włosiem do podłóg twardych
 • Długość przewodu: 12m (promień zasięgu odkurzania 15,5m)
 • Światełko LED (siła ssania) umieszczone na urządzeniu
 • Rura teleskopowa ze stali nierdzewnej
 • Zintegrowane akcesoria (dysze: szczelinowa, do tapicerki i z włosiem)
 • Waga: 6,9 kg
 • Kolor: czarny

Certyfikaty:

Certyfikaty

Gdzie kupić:

alsos.pl alergika.pl sprzatajacy.guru taniedywany.pl luxuryproducts.pl

+48 603 690 653, info@odkurzaczesebo.pl

Odkurzacze SEBO, ul. J.U. Niemcewicza 7/9 lok. 139, 02-022 Warszawa

Produkty SEBO


Informacje


Odkurzacze SEBO


ODKURZACZE Sp. z o.o. to oficjalny i jedyny przedstawiciel marki SEBO na terenie Polski.

© 2018 Copyright by ODKURZACZE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Juliana Ursyna Niemcewicza 7/9 lokal 139, 02-022 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000732537.